woda do firmy

Woda do firmy

Woda Nałęczowianka RPET 1L recykling

rPET, czyli troska o środowisko naturalne

Woda do firmy powinna być optymalnym rozwiązaniem łączącym odpowiednią cenę i ekologię. Nałęczowianka jest wodą butelkowaną w materiałach PET, które jednak doskonale nadają się powtórnej segregacji. Producent zdaje sobie sprawę z tego, że plastik jest materiałem, który generuje duże zanieczyszczenie środowiska. Dlatego bierze sprawy w swoje ręce i pozwala na podarowanie mu drugiego życia.

Obecnie butelki Nałęczowianki wykonane są w ponad 50% z plastiku pochodzącego z materiałów odnawialnych. W związku z tym w stu procentach nadają się do recyklingu.

Dzięki butelkom rPET możemy mieć pewność, że sięgając po Nałęczowiankę wybieramy wodę nie tylko zdrową i naturalną, ale także przyjazną dla środowiska. Podejmujemy tym samym decyzję, która ma pozytywne konsekwencje dla przyszłości naszej planety.

Nałęczowianka jako woda do firmy

Nałęczowianka rPET to seria dedykowana klientom biznesowym, która z pewnością doskonale sprawdzi się w hotelach, biurach i różnego rodzaju zakładach pracy. Świetnie rozwiązanie jako woda do firmy.

Każdy, komu zależy na podawaniu swoim pracownikom i gościom zdrowej i naturalnej wody, butelkowanej w materiałach przyjaznych środowisku, zapraszam do kontaktu w celu ustalenia oferty.

Logistyczne minimum przy tego typu współpracy wynosi dwie palety.

Napisz do nas w sprawie oferty

5 + 4 =

Woda do firmy

Nałęczowianka to znana i lubiana woda, która ma swoje ujęcie w samym sercu uzdrowiska Nałęczów – położonego w Kazimierskim Parku Krajobrazowym na terenie Wyżyny Lubelskiej. W tej pięknej i bogatej okolicy odbywa ona swoją dwudziestoletnią podróż przez stanowiące naturalny filtr warstwy geologiczne. Dzięki swojej czystości, delikatnemu smakowi oraz bogatym właściwościom zdrowotnym, dlatego od lat jest jedną z ulubionych wód Polaków.

Historia wody z Nałęczowa

Historia wody Nałęczowianka sięga jeszcze początków dziewiętnastego wieku. Dokładnie w roku 1817 profesor Uniwersytetu Warszawskiego, Józef Jan Celiński rozpoczął dokładną analizę chemiczną wody wydobywanej z nałęczowskiego źródła. Po odkryciu jej dobroczynnych właściwości zainicjował on budowę słynnych Starych Łazienek, których wizerunek do dzisiaj widnieje na butelkach wody. Wokół nich powstało uzdrowisko Nałęczów, a wydobywana tam woda bez wątpienia do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością.

Woda do firmy i jej bogactwo naturalnych minerałów

Sekretem wody Nałęczowianka jest doskonałe zbilansowanie substancji mineralnych oraz ogromna czystość chemiczna. Jest ona wydobywana z ujęcia, które położone jest w warstwie wodonośnej poziomu paleoceńsko – górnokredowego. Warto wiedzieć, że zanim woda trafi do butelek – a następnie na nasze stoły – odbywa ponad dwudziestoletnią podróż pośród skał. Działają one jak naturalny filtr, zapewniając jej istotnie bogate i zrównoważone porcje substancji mineralnych. Zawiera ona naturalną mikroflorę, a jej skład jest stabilny i całkowicie bezpieczny, nawet przy codziennym spożywaniu. Zawarte w Nałęczowiance minerały bardzo korzystnie wpływają na zdrowie i ogólną kondycję organizmu, dlatego jest ona doskonałym składnikiem bogatej i zrównoważonej diety. Godnym uwagi jest fakt, że charakteryzuje się niemal zerową obecnością azotanów co świadczy o jej doskonałej czystości chemicznej.

Na każdym etapie produkcji Nałęczowianki jej producenci dbają o to, aby woda była pełna pierwotnych właściwości oraz naturalnych składników odżywczych. Ta troska sprawia, że jej wydobywanie i butelkowanie odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów. Także dystrybucja i przechowywanie wody ma na celu zachowanie jej pierwotnych właściwości. Dlatego Nałęczowianka, która trafia na nasze stoły jest tak bliska tej wydobywanej z ujścia, jak to tylko możliwe.